Diabelski Młyn w Dubaju

W Dubaju padł kolejny rekord. Tym razem przymiotniki „najwyższy i największy na świecie” opisują Ain Dubai – Diabelski Młyn, lub jak kto woli, koło obserwacyjne. Położne na wyspie Bluewaters wyrosło na 250 metrów. Waży tyle, co cztery samoloty A380. Dla publiczności otwarte zostanie 21. października, ale bilety można rezerwować już teraz.

Atrakcje w Ain Dubai

Gigantyczne koło oferuje niezrównane widoki na panoramę miasta. W czasie jednego okrążenia (38 minut) podziwiać możemy sylwetki drapaczy chmur w Dubai Marina, Burj al Arab, wyspy Palm Jumeirah oraz Burj Khalifa

Ale Ain Dubai to nie tylko punkt obserwacyjny. Podstawa koła to światowej klasy strefa rozrywki z zamontowanym na niej dużym ekranem LED.

Bilety

W ofercie dostępne są trzy różne kapsuły: kabiny obserwacyjne, kabiny socjalne i kabiny prywatne. Ceny zaczynają się od AED130.

Kabiny obserwacyjne są idealne dla osób spragnionych niezapomnianych widoków. Sprawdzą się świetnie dla rodzin z dziećmi, a także zapalonych fotografów.

Kabiny socjalne i prywatne oferują drinki i przekąski, a także spersonalizowane imprezy prywatne. Kabiny socjalne zapewniają również dostęp do Seaview Lounge, którą cechuje wykwintna kuchnia, ekskluzywne drinki i niecodzienna atmosfera.

Bilety dostępne są na oficjalnej stronie Ain Dubai: aindubai.com