Legoland w Dubaju

Klocki LEGO zajmują specjalne miejsce w życiu każdego z nas. Dzieci je kochają. Dorośli też. Przynajmniej do chwili, w której po raz pierwszy nadepnęli na pozostawiony na podłodze klocek.

Park rozrywki LEGOLAND w Dubaju to idealne miejsce na rodzinne spędzenie dnia. Całkowicie wolne od czyhających na bosą stopę niebezpieczeństw! Podzielone na dwie części – Theme Park (atrakcje „na sucho”) i Water Park.

W Theme Park znajdziemy sześć unikatowych krain: odwiedzimy miasto zbudowane w całości z LEGO, puścimy wodze wyobraźni, by zbudować co tylko nam przyjdzie do głowy, czy wsiądziemy do wagoników kolejki i udamy się na podbój królestwa i spotkanie ze smokiem! Do odwiedzenia jest również fabryka, gdzie zobaczyć możemy jak klocki LEGO powstają. A na odchodne, każdy odwiedzający dostanie jednego klocka na pamiątkę!

Park wodny LEGOLAND w Dubaju oferuje ponad 20 zjeżdżalni i atrakcji całej rodziny. W przeciwieństwie do innych tego typu atrakcji, ta została zaprojektowany specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi – nie tylko są one wygodne i bezpieczne, ale w niektórych przypadkach zapewniają sporo emocji. Obok bardziej ekscytujących zjeżdżalni takich jak 60-metrowy Splash Out i 6-torowy tor wyścigowy Slide Racers, znajdziemy również delikatne place zabaw i baseny z falami dla dzieci.

Bilety i szczegółowe informacje na stronie LEGOLAND Dubai.

PS. Jeśli interesują Cię parki wodne, koniecznie zajrzyj do Aquaventure lub Wild Wadi!