Skoki spadochronowe w Dubaju

Czasem, siedząc na plaży w pobliżu JBR*, zadzieram głowę do góry. Zdarza się, zwłaszcza w okresie zimowym, że dostrzegam białe cumulusy z rzadka porozrzucane po niebie. Popuszczam wtedy wodze fantazji przypisując im konkretne kształty lub sylwetki, zastanawiając się przy okazji, jak to jest dotknąć chmury (ok, byłam w szkole i wiem, że to jak dotknąć mgły, ale i tak się zastanawiam).

Odpowiedź na to nurtujące mnie pytanie można poznać w prosty sposób, wymagana jest jednak spora doza szaleństwa odwagi, której mi, szczerze przyznam, brakuje. I trzeba lubić adrenalinę. Bardzo. Jeśli spełniamy te wymagania, możemy pokusić się o skok spadochronowy w Dubaju.

Przyjemność taką organizuje firma Skydive Dubai. O kwalifikacjach i jakości usług świadczy choćby fakt, że częstym gościem jest następca obecnego Szejka Dubaju, książę Hamdan, a całkiem niedawno skok swój wykonał również… Will Smith!

Cena skoków ze spadochronem w Dubaju w tandemie (z doświadczonym skoczkiem/instruktorem) to 1,999AED, czyli około 1650PLN. Dostępne są zniżki dla większych grup oraz specjalne ceny dla licencjonowanych skoczków spadochronowych. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Skydive Dubai.

*JBR – Jumeirah Beach Residence, mieszkalno-turystyczna dzielnica Dubaju