Park Rozrywki Warner Bros. w Abu Dhabi

Wygląda to trochę tak, jakby Dubai i Abu Dhabi rzuciły wyzwanie Orlando na Florydzie. Kto ma więcej parków rozrywki i dlaczego te w Emiratach są najfajniejsze?

Do Yas Waterworld, Ferrari World, Sea World i kilku mniejszych w 2018 roku dołączył Warner Bros. Park jest wspaniały i tylko trochę mi smutno, jak myślę o Orlando, bo musi przy tym czuć się szare, małe i zapomniane.

Warner Bros. World ™ Abu Dhabi to jeden z największych na świecie, w pełni klimatyzowanych parków rozrywki. Pod jednym dachem znajdziemy wszystkie legendarne postacie z komiksów i kreskówek, które dotrzymają nam towarzystwa na 29 supernowoczesnych kolejkach, licznych restauracjach i pokazach.

Park podzielony jest na sześć obszarów tematycznych: Gotham City, Metropolis, Cartoon Junction, Bedrock, Dynamite Gulch i Warner Bros. Plaza.

W Gotham i Metropolis spotkamy Batmana, Supermana, Wonder Woman i innych bohaterów komiksów DC Comics (w tym także Jokera o przerażającym poczuciu humoru).

Dynamite Gulch i Cartoon Junction to przestrzeń opanowana przez postacie Looney Tunes (m.in. Królik Bugs) i Hanna-Barbera. W trakcie przejażdżki po nawiedzonym domu towarzyszyć nam będzie przyjazny, lecz tchórzliwy Scooby-Doo!

W Bedrock króluje Fred Flinstone z rodziną i przyjaciółmi, a Warner Bros. Plaza to oaza restauracji i sklepów, zaprojektowana na wzór Hollywood pół wieku temu!

Bilety i szczegółowe informacja na oficjalnej stronie: wbworldabudhabi.com

To jak? Yabba Dabba Doo i idziemy!