Po co Ci prywatny przewodnik?

Powiedzmy sobie wprost: są tańsze metody zwiedzania Dubaju niż wynajęcie prywatnego przewodnika. Możesz zakupić bilet jednodniowy na autobus kursujący na trasie atrakcji turystycznych, działający na zasadzie wskocz/wyskocz. Możesz wykupić wycieczkę grupową i razem z autokarem pełnym ludzi pędzić od jednego miejsca, do drugiego. Być może w tym pędzie uda Ci się nawet zadać jakieś pytanie.

Możesz też wykupić zwiedzanie za mną i:

1. Cieszyć się totalną elastycznością.

Plan zwiedzania ustalam z każdym Klientem indywidualnie. Bazuję oczywiście na najpopularniejszych atrakcjach i miejscach, które “zobaczyć trzeba”, ale zawsze znajduję sposób na wprowadzenie w nim zmian w tak, aby były one dla Klienta najkorzystniejsze. Jeśli np. wykupisz wjazd na platformę widokową na Burj Khalifa, zorganizuję zwiedzanie tak, aby był to ostatni punkt programu – w ten sposób nie płacisz podwójnie (i za wjazd i za mój czas) i nie tracisz następnego dnia i funduszy na osobny transport.

Nie będę Cię również popędzać, ani zamieniać zwiedzania w maraton. Istnieje tylko minimalna liczba godzin (cztery) zwiedzania ze mną, górnej granicy nie ma. Jeśli przyjeżdżasz z małym dzieckiem, wolisz spacerować niż biec lub po prostu chciałbyś zostać w danym miejscu chwilę dłużej (żeby zrobić to idealne zdjęcie lub selfie) – indywidualne zwiedzanie jest dla Ciebie.

2. Cieszyć się wyłącznością.

Nie musisz przedzierać się przez tłum czterdziestu innych osób, żeby usłyszeć co przewodnik ma do powiedzenia. Na każde Twoje pytanie odpowiem z przyjemnością i wyczerpująco, bo nie będę ponaglana kolejką pytań innych uczestników wycieczki.

3. Zaoszczędzić czas.

Poruszając się po Dubaju ze mną (i z moimi doświadczonymi kierowcami) zobaczysz jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Zamiast poznawać miasto w tydzień, już w ciągu jednej wycieczki zyskasz rozeznanie w terenie. Zobaczysz co Cię tak naprawdę interesuje i gdzie chciałbyś wrócić na dłużej (może park wodny? może targi przypraw?). Duża wygoda i oszczędność cennego, bo urlopowego czasu.

4. Poznać życie w Dubaju.

Korzystając z tego, że nie musisz z innymi turystami konkurować o “czas antenowy”, możesz mnie zapytać o rzeczy niezwiązane z samym Dubajem: jak się tu mieszka rezydentom, jakie są różnice kulturowe, co mnie najbardziej zaskoczyło.

5. Uzyskać indywidualnie przygotowane informacje.

Poznając Ciebie, poznam Twoje oczekiwania i zainteresowania i na tej podstawie będę mogła polecić konkretne miejsca. Weź ze sobą mapę, a zaznaczę na niej określone punkty i doradzę, jak tam najlepiej dojechać.