To Ja!

Jestem licencjonowaną przewodniczką po Dubaju i Abu Dhabi, mieszkanką Emiratów od ponad 30 lat i kopalnią wiedzy na temat życia w tym kraju. Dekada doświadczenia w oprowadzaniu wycieczek i entuzjastyczny stosunek do mojej pracy to gwarancja udanego zwiedzania ze mną miasta!

W Emiratach zamieszkałam w roku 1982. W ciągu tych ponad 30 lat byłam naocznym świadkiem zachodzących tu przemian, przyglądałam się jak z piasku wyrastają szklane drapacze chmur i chłonęłam lokalny styl życia. Z początku wydawał mi się on obcy, następnie stał się neutralny, aż w końcu poczułam, że to miejsce to mój dom. W Dubaju wychowałam, teraz już dorosłe, dwie córki.

10 lat temu odebrałam moją pierwszą licencję przewodnika po Dubaju. Po drodze doszły jeszcze uprawnienia do oprowadzania po Abu Dhabi (sąsiednim emiracie i stolicy całego kraju).

Pracując jako przewodnik, oferuję swoim Klientom nie tylko książkowe informacje, lecz doświadczenie całego mojego dorosłego życia, które spędziłam na Półwyspie Arabskim. Co więcej, jako żona Araba, arabską kulturę, zwyczaje i jedzenie poznałam empirycznie. Pozwoliło mi to spojrzeć na te kwestie z trochę innej perspektywy. A tym, co odkryłam i czego doświadczyłam, chętnie się z Państwem podzielę.

Dubajska codzienność to nie jest moja praca – to jestem ja.

Zapraszam!

Ewa Hindia

 

prywatny przewodnik po dubaju zwiedzanie dubaju szyte na miarę

PRYWATNY PRZEWODNIK PO DUBAJU

 prywatny przewodnik po dubaju